Дома Видео Ова го немавме видено досега: Со ќерката во раце влезе на терен и удри фудбалер! 🎥

Ова го немавме видено досега: Со ќерката во раце влезе на терен и удри фудбалер! 🎥


Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓Неверојатен инцидент беше забележан во првенството Гаучо на Бразил помеѓу Интернационал и Каишаса, тимот на Каишса славеше на пенали, но натпреварот најмногу привлече внимание поради еден навивач.

Навивач се одлучи да влезе на теренот, но неверојатно е што тоа го направи со својата ќерка во раце. Држејќи го малото девојче во раце тој влезе на теренот и удри противнички фудбалер.

Можеше да се забележи дека фудбалерите не му возвратија само поради девојчето.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

На Луд начин ја освоија титулата по 66 години, па го скршија пехарот на прославата 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓  Вчера заврши сезоната во Италија и Шпанија, меѓуто…