Дома Луд Спорт Ова беше болно: Тенисер доби незгоден удар во меѓуножјето (видео)

Ова беше болно: Тенисер доби незгоден удар во меѓуножјето (видео)

0

Лукаш Кубот и Марсело Мело славеа во првото коло од турнирот во Шангај протви Борна Чориќ и Рунхао Ху со 2:0.

Меѓутоа, мечот го одбележа незгодниот удар кој го доби полскиот тенисер и тоа директно во меѓуножјето.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Осогово на генијален начин ја „пецка“ Плачковица преку Твитер (фото)

ФК Осогово е апсолутен хит на социјалните мрежи и еден од најпопуларните македонски клубов…