Дома Фудбал Лига на шампиони Објавена новата топка за Лигата на шампионите 📸

Објавена новата топка за Лигата на шампионите 📸

Германската компанија ја спреми топката за нокаут фазата од Лигата на шампионите.

Секако се потрудија да изгледа одлично, а како и секогаш ја откри познатиот портал „Footy Headlines“. Во однос на топката која се користеше во групната фаза од ЛШ оваа има многу повеќе детали.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Нападнат автобусот со фудбалерите на Реал Мадрид!

Ливерпул и Реал Мадрид вечерва на „Енфилд“ го играат реванш натпреварот од полуфиналето во…