Дома Видео Новинар се уклучи во живо од стадион, па следуваше „студен туш“ (видео)

Новинар се уклучи во живо од стадион, па следуваше „студен туш“ (видео)

Дека новинарството не е лесна професија можеше да се види минатиот викенд во руската лига.

Новинатор Евгениј се јавуваше во живо од стадионот на ЦСКА Москва и доживеа вистинска драма. Во тој момент беа пуштени прскачите, а еден беше токму покрај него.

Погледнете како изгледаше тоа!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Марадона го фатија во незгоден момент, па настана паника на клупата (видео)

Легендарниот Марадона моментално го води тимот на Гимназија Ла Плата, а камерите забележаа…