Дома Фудбал Репрезентации Нова глупост на Мегваер: Против Данска беше исклучен за 30 минути ?

Нова глупост на Мегваер: Против Данска беше исклучен за 30 минути ?

Хари Мегваер никако да одигра еден добар натпревар, а после денешниот сигурно ќе биде мета на нови критики од англиската јавност.

Мегваер во натпреварот против Данска после само 30 минути го напушти теренот поради два жолти картони. Судијата апсолутно заслужено го испрати во соблекувалната.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Куман: Само еден човек се прашува за иднината на Меси

Тренерот на Барселона има многу поголеми грижи од иднината на Лионел Меси. Неговиот тим е …