Дома Офсајд Нежни бакнежи во Дизниленд: Маскираниот Роналдо „уловен“ со новата девојка

Нежни бакнежи во Дизниленд: Маскираниот Роналдо „уловен“ со новата девојка

Оваа година за Кристијано Роналдо беше повеќе одлична и успешна. Ја освои Лигата на шампионите, потоа и Европското фудбалско првенство, доби признание за најдобар фудбалер на Европа, а го чека и Златната топка. И на самиот крај од годината, по сè изгледа на повидок е и нова љубовна врска.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓24-11-ronaldo-georgina1

Португалскиот фудбалер, во маскирано издание, беше фотографиран во парискиот Дизниленд, како ужива во опуштена прошетка и разменува бакнежи со Георгина Родригез. Маскиран дури и со перика, сепак не доволно добро за да не го препознаат папараците, тој беше „уловен“ како разменува нежности со наводно новата девојка.

24-11-ronaldo-georgina2

24-11-ronaldo-georgina4

Тие двајца се запознаа на настан кој го организираше Dolce & Gabbana, а за Георгина се знае многу малку, само дека е од Мадрид и дека е вработена во Gucci.

24-11-ronaldo-georgina3

24-11-ronaldo-georgina5

24-11-ronaldo-georgina6

24-11-ronaldo-georgina7

24-11-ronaldo-georgina8

24-11-ronaldo-georgina9

24-11-ronaldo-georgina10

24-11-ronaldo-georgina11

24-11-ronaldo-georgina12

24-11-ronaldo-georgina13

24-11-ronaldo-georgina14

24-11-ronaldo-georgina15

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Крамариќ му одговори на селекторот на Канада: Видовме кој кого ќе е*е

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Хрватска вчера ј…