Дома Видео Неверојатно: Тренер во Србија почна да тепа играч на сред натпревар! 🎥

Неверојатно: Тренер во Србија почна да тепа играч на сред натпревар! 🎥

Една изненадувачка и неверојатна ситуација ни пристигнува од натпреварот помеѓу САД од Зрењанин и ФОН од Бањица која заврши со резултат 6:4.

Натпреварот го привлече вниманието на медиумите од регионот откако тренерот на домашната екипа влезе во конфликт со еден од неговите играчи. Тренерот прво го повлече играчот, а потоа почна да го удира по главата и вратот.


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Засега нема информации, меѓутоа тренерот за оваа постапка многу веројатно ќе заработи ригорозна казна.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Роналдо не издржа: Вулгарно одговори на скандирањето „Меси, Меси“

Ал Наср на Кристијано Роналдо славеше победа против Ал Шабаб на гости со 3:2. Португалецот…