Дома Фудбал Англија „Му легна на нога за сите пари“: Гол од 110 милиони евра

„Му легна на нога за сите пари“: Гол од 110 милиони евра


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Голот на Погба против Свонси ќе се памети долго.

Еве ги сите голови од мечот Свонси-Манчестер Јунајтед.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Де Геа и Манчестер Јунајтед се договорија

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Да…