Дома Луд Спорт Мојс објаснуваше тактика, па на играчите им покажа среден прст 🎥

Мојс објаснуваше тактика, па на играчите им покажа среден прст 🎥

Вест Хем и Брајтон одиграа интересен натпревар со четири гола, кој заврши без победник.

Во прв план се најде тренерот Дејвид Мојс кого камерите го фатија како на играчите на Вест Хем им ја објаснува тактиката, па во еден момент им покажа среден прст.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Буцкото од Конго повторно е хит🎥

Ракометарот на Конго, Тиери Мвумби го привлече вниманието на Светското првенство поради не…