Дома Фудбал Останато Мбапе и Бензема заедно на Миконос 📸

Мбапе и Бензема заедно на Миконос 📸

Бензема и Мбапе после Европското првенство очигледно станале добри пријатели.

Двајцата напаѓачи добро соработуваа на теренот, а сега и заедно го минуваат одморот на грчкиот остров Миконос.

На социјалните мрежи се појавија фотографии од познатиот турски готвач Нусрет кој има ресторан на споменатиот остров.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Алегри: Нема потреба од приказни, треба да почнеме со победи

Јувентус утре и гостува на Специја во 5-то коло од Серија А и „бјанконерите“ се пред импер…