Дома Видео „Магија“ на Пакета која ги воодушеви Апенините (видео)

„Магија“ на Пакета која ги воодушеви Апенините (видео)

Милан на последниот натпревар одигра само реми против СПАЛ, иако доминираше на целиот натпревар.

Одличен натпревар одигра Лукас Пакета, а еден негов потег ги воодушеви сите на Апенините.

Бразилскиот плејмејкер со фантастичен ролинг се ослободи од двајца противнички фудбалери…Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Мекгрегор на штаки ја напушти соблекувалната и во ходникот повторно се сретна со Порие

Конор Мекгрегор синоќа беше поразен од Дастин Пориер во Абу Даби. Ирецот беше немоќен иако…