Дома Актуелно Кариус е минато, Лорис глумеше „Роналдињо“ пред својот гол (видео)

Кариус е минато, Лорис глумеше „Роналдињо“ пред својот гол (видео)

0

Хрватска сепак добива мала надеж и тоа после неверојатниот кикс на Хуго Лорис кој се обиде верувале или не да дрибла во сопствениот шеснаестник во едно финале на Светско првенство! НЕВЕРОЈАТНО, неговиот кикс го искориси Марио Манџукиќ Но, сепак Франција во овие моменти има 4:2.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Мало ремек-дело на Салах: Два пати го испрати голманот „по бурек“ па погоди! (ВИДЕО)

Ливерпул денес со 0:4 го совлада Бурнемоут. На оваа средба хет-трик запиша Мохамед Салах. …