Дома Останати Ракомет Кантегрел на урнебесен начин со две фотографии го oпиша времето во Скопје 📸

Кантегрел на урнебесен начин со две фотографии го oпиша времето во Скопје 📸

Скопје попладнево го зафати силно невреме, а новиот голман на Вардар Робин Категрел со две фотографии ја опиша денешната слика во нашиот главен град.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Ракомет

Проверете

Mитревски повторно блескаше за прва победа на Порто во ЛШ

По натпреварот во португалското првенство во кое Митревски собра 20 одбрани и 18 минути бе…