Дома Луд Спорт Како Бензема се „досадува“ во изолација (фото)

Како Бензема се „досадува“ во изолација (фото)

Ѕвездата на Реал Мадрид постојано објавува фотографии на социјалните мрежи со кои покажува како се досадува во изолација, а не му помагаат нути тренинзите.

Бензема додека е во карантин одлучи малку да „забушава“ кога е во прашање исхраната, па на неговото мени има и слатки задоволства.

Тоа го покажа на Инстаграм, па сигурно тоа нема да им се допадне на луѓето од Реал Мадрид.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

На Милнер не му е досадно во изолација: Неговото видео е апсолутен ХИТ!

Додека светот се бори со пандемијата од коронавирус, спортистите ширум светот објавуваат в…