Дома Офсајд Иско поради оваа убавица е спремен да седи на клупа (фото)

Иско поради оваа убавица е спремен да седи на клупа (фото)

0

Новата љубов на шпанскиот плејмејкер, Иско располага со адури кои сепак му помогнаа на „кралскиот“ клуб да го задржи фудбалерот во своите редови.

Атрактивниот шпански модел и актерка, Кармен Муњоз го „зароби“ срцето на Иско во Мадрид, поточно на „Сантиаго Бернабеу“.

Шпанските медиуми тврдат дека Кармен е главната причина поради која фудбалерот се одлучил да го продожи договорот со Реал Мадрид и да остане на Бернабеу и покрај фактот што често ја грее клупата за резерви.

Во секој случај Иско направил добар избор…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Тикет на денот: Ова се нашите предлози!

Денес на програмата е 5-то коло од Лига Европа, па ќе се обидеме да им помогнеме на љубите…