Дома Луд Спорт Израелскиот селектор му удри шлаканица на својот фудбалер🎥

Израелскиот селектор му удри шлаканица на својот фудбалер🎥

Селекторот на младата репрезентација на Израел, Гај Лусон, му удри шлаканица на својот играч Жив Морган.


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Израел ја елиминира Ирска во дополнителните квалификации за ЕП 2023 година и тоа после изведувањето на пенали.

Мечот остана во сенка на реакцијата на селекторот, кој му удри шлаканица на еден од играчите.

„Немаше ништо сериоозно. Разговаравме како професионалци, се смеевме. Му дадов и торта на крајот од натпреварот. Не беше тоа шлаканица, само го погалив“, изјави Лусон.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Лажниот Нејмар е сензација во Катар🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! На еден од натпр…