Дома Луд Спорт Ибра во жестока расправија со Годин, му го покажа меѓуножјето 📷

Ибра во жестока расправија со Годин, му го покажа меѓуножјето 📷

Златан Ибграхимовиќ беше централна фигура на мечот со Каљари и постигна два гола за победа на Милан.

Ибра во еден момент влезе во жестока расправија со Диего Годин, со кого разменија неколку „сочни“ зборови.

Швеѓанецот во еден момент дури и му го покажа меѓуножјето на Годин со кого имаа жестоки дуели во текот на целиот меч.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Реал Мадрид спремен да го продаде Варан

Рафаел Варан може да го напушти Реал Мадрид на крајот на сезоната и да се пресели во Манче…