Дома Офсајд Знае што бира Алекс Душебаев: Ирене во топлес издание на плажа

Знае што бира Алекс Душебаев: Ирене во топлес издание на плажа

Десниот бек на македонскиот ракометен шампион Вардар, Алекс Душебаев, ужива во љубовна врска со сексапилната Ирене Портиљо.


Ниту „жешката“ Кнол не и помогна на Хрватска - домаќинот фуриозно! ↓↓↓


Душебаев веќе подолго време е во врска со згодната Шпанка Ирене. Заљубената двојка често објавува фотографии на социјалните мрежи, меѓу кои и онаа на која Ирене позира во топлес издание на плажа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Жареше и палеше во Катар, а сега со „жешка“ фотографија го најави и Европското првенство! 📸

Ивана Кнол, навивачката која дефинитивно беше една од оние која го обележаа Мундијалот во …