Дома Офсајд Знае Роналдо што бира: Родригез е вистинска секс бомба

Знае Роналдо што бира: Родригез е вистинска секс бомба


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Бурната љубовна драма на Кристијано Ронадло им нова епизода. Најдобриот фудбалер е во нова љубовна врска.

27-11-georgina1

Како што пишувавме и претходно, станува збор за Георгина Родригез, која меѓу другото е и голем навивач на Реал Мадрид.

27-11-georgina2

Заводливата Георгина има 21 година, родена е во Арагона- Италија, но моментално живее во Шпанија. Студира класичен балет и ужива на фудбалските натпревари.

27-11-georgina3

27-11-georgina4

27-11-georgina5

27-11-georgina6

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Инзаги го сака Милинковиќ-Савиќ во Интер

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Се…