Дома Офсајд Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и нејзини фотографии и снимки често ќе може да видите на друштвените мрежи.

Оваа 27-годишна Даламтинка мами воздишки кај машката популација и со провокативни фотографии, па така нејзините фотографии имаат голем број на лајкови и коментари.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


„Преубава“, „вистинска божица“, „Едноставно преубава, ти честитаме…“, се дел од коментарите кои се чести на нејзините фотографии.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ќерката на Луис Енрике го остави Феран Торес, па си „фати“ негов соиграч

Сирa Мартинез е светска шампионка во јавање на младинско ниво, има 23 години и е фасцинира…