Дома Офсајд Ете ја и Нивес Целзиус во чест на среброто од „Коцкестите“

Ете ја и Нивес Целзиус во чест на среброто од „Коцкестите“

0

Хрватската пејачка Нивес Целзиус на Инстаграм распали со уште една жешка фотка на која изрази поддршка за хрватската фудбалска репрезентација.

Овој пат таа позираше речиси гола, а по своето тело со црвен кармин ги имаше испишано имињата од сите репрезентативци на Хрватска. Градите ги покри со рацете, чисто за да ја скокотка машката фантазија.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Со цела душа сум за тимот на Хрватска“, порача атрактивната Нивес.


Следете го Sportski.mk и на


A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Не вреди само Савиќ повеќе од „стотка“: Неговата девојка го покажа жешкото тело на скапоцена јахта (фото)

Сергеј Милинковиќ Савиќ во овој момент е еден од најбараните фудбалери во светот. Србинот …