Дома Фудбал Италија Еве како Ибра ги објавува резултатите од лекарските прегледи 🎥

Еве како Ибра ги објавува резултатите од лекарските прегледи 🎥

Златан Ибрахимовиќ ги објави лекарските прегледи и предизвика силни реакции на социјалните мрежи.

Ни помалку, ни повеќе Ибра им покажа среден прст на сите. Ваквиот потег на Ибра се однесува на тоа што официјалните прегледи покажале дека не станува збор за сериозна повреда и нема да биде потребна операција, меѓутоа секако ќе треба да паузира.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Повеќе нема дилеми, Роналдо останува во Јувентус

Иднината на Кристиано Роналдо беше предмет на шпекулации и многу медиуми тврдеа дека може …