Дома Актуелно Дуплирај ја уплатата со 100% бонусот на Mozzart!

Дуплирај ја уплатата со 100% бонусот на Mozzart!

Пред нас е викенд со одлична спортска понуда, а есенското време и пандемијата на коронавирусот нè принудуваат да останеме во своите домови. Па, зарем има подобар момент од овој да го одиграте вашиот тикет онлајн и да уживате во натпреварите пред телевизор од удобноста на вашиот дом?

Регистрирајте се веднаш на www.mozzartbet.mk, а спортските обложувалници Mozzart за добредојде ќе ви доделат фантастичен 100% бонус на прв депозит до 10.000 денари!


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Сите новорегистрирани корисници на www.mozzartbet.mk кои ќе извршат уплата на депозит имаат право на бонусот “100% бонус до 10.000 денари” кој може да се искористи само еднаш. Истото важи и за веќе регистрирани корисници кои досега немаат извршено уплата на својата корисничка сметка.

Како до 100% бонус на прв депозит?

  1. Регистрирај се на www.mozzartbet.mk
  2. Уплати средства на корисничка сметка
  3. Одиграј тикети во обложување Во живо, чија вредност на уплатата учестува со 20% или одиграј еден или повеќе класични спортски тикети со најмалку 4 натпревари со минимална поединечна квота по натпревар 1.35 чија вредност на уплатата учестува со 100%.
  4. Оствари право на 100% БОНУС – „Сврти“ го уплатениот депозит 4 пати и бонусот 100% се пренесува на твојата корисничка сметка.

Обложувањето на сајтот на Mozzart е лесно и едноставно, во само неколку чекори: Регистрација на налог на www.mozzartbet.mk и уплата на средства преку платежните картички Visa, Mastercard/Maestro, или преку банкарска сметка. За обложување на сајтот на Mozzart Bet не е потребно играчите да поседуваат клуб картички или некои други посебни услови. Доволна е само регистрација на сајтот и играчите веднаш можат да ја започнат играта.

 Прочитајте повеќе за акцијата на овој линк.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Ѓоковиќ го прашаа на кој тенисер би му го доверил животот – одговорот беше изненадување! 🎥

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ доби и интересно прашање на кое имаше интересен о…