Дома Фудбал Германија Ги изненади соиграчите: После ваква брзина заслужено го викаат „Турбо Серж“

Ги изненади соиграчите: После ваква брзина заслужено го викаат „Турбо Серж“


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Соиграчот што му ја додаде топката веќе се откажа од акцијата и се нервираше што пребрзо му ја пуштил на Серж Гнабри, но „Турбо Серж“ не мислеше дека тоа е пребрза топка. Стигнувањето на истата и погодокот за него делува како да беа само рутина.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Германија

Проверете

Инзаги го сака Милинковиќ-Савиќ во Интер

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Се…