Дома Офсајд Георгина на Роналдо со жешко видео одново ја израдува машката популација

Георгина на Роналдо со жешко видео одново ја израдува машката популација

1

Шпанската убавица Георгина Родригез редовно го крева пулсот на машката популација со објавите на нејзиниот Инстаграм профил.

Георгина секојдневно тренира во теретана, а девојката на Роналдо сега објави кратко и жешко видео од моментите додека работи на своето тело.

Воопшто не изненадуваат коментарите како: „Совршена жена“, „Госпоѓо вие сте најубавата жена на светот“…

Во продолжение уживајте во објавата на Георгина…


Следете го Sportski.mk и на


 

 

View this post on Instagram

 

Buen día 🧡 Vamos a quemar la tarta de anoche 🤟🏼 Beige outfit @aloyoga🌎

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Видете како изгледа резиденцијата на Швајнштајгер и Ивановиќ во Чикаго (видео)

Бастиан Швајнштајгер и неговата сопруга Ана Ивановиќ од 2017 година живеат во САД, поточно…