Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Барселона – Интер!

ВО ЖИВО: Барселона – Интер!

barcelona inter

Вечерва во рамките од Лигата на шампионите се играат нови натпревари, а најголемо внимание привлекува натпреварот помеѓу Барселона и Интер – Следете го овој натпревар ВО ЖИВО!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Легендарниот тренер го откри својот фаворит за Скудетото

Легендарниот фудбалски тренер, Свен Горан Ериксон, на изненадување на многумина верува дек…