Дома Луд Спорт Волански уапсена поради обид да втрча на финалето на Копа Америка

Волански уапсена поради обид да втрча на финалето на Копа Америка

Кинзи Волански била уапсена поради обид за втрчување на теренот за време на финалето на Копа Америка.

Руската бомбастична убавица и модел била уапсена при обидот да влета на фудбалскиот терен за време на финалниот дуел од Копа Америка помеѓу Бразил и Перу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Волански стекна огромна планетарна популарност после нејзиното влетување на теренот на финалето од Лигата на шампионите помеѓу Ливерпул и Тотенхем.

Атрактивната Русинка се обидела да го направи истиот потег на финалето од Копа Америка. Но, била спречена во нејзиниот обид и уапсена заедно со нејзиниот дечко, познатиот интернет шегаџија Виталиј Здоровецки.

„Не успеавме на Копа Америка“, напиша славниот пар на социјалните мрежи потврдувајќи дека и двајцата завршиле во притвор.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Видете како Нејмар го „насамари“ сопствениот син (видео)

Француското првенство веќе заврши, па ѕвездата на ПСЖ Нејмар одмара во Бразил со семејство…