Дома Фудбал Останато Волански била на стадионот и сакала да го прекине и финалето на Копа Америка!

Волански била на стадионот и сакала да го прекине и финалето на Копа Америка!

Згодната Русинка и нејзиното момче спремале нова акција, но овој пат немале успех.

Кинси Волански на 1-ви јуни го прекина финалето во Лигата на шампионите откако полугола втрча на терен и од тој момент стана планетарна ѕвезда.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Волански со нејзиното момче Витали Здровески отпатува во Рио со идеја нешто слично да направи и во финалеот на Копа Америка, но нивниот план сега немал успеј. Ќе потсетиме, Здровески во 2014 година го прекина финалето на Светското првенство во Бразил.

„Изгубивме на Копа Америка. Имавме луда авантура, отпатувавме во Бразил како навивачи и дојдовме до нашите седишта на стадионот, но се заврши така што Витали беше уапсен од 20 луѓе во обезбедувањето. Сега излеговме на слобода и уживаме во Рио“, напиша Волански на нејзиниот Инстаграм профил.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Манчестер Јунајтед одлучи да го отпушти Тен Хаг

Манчстер Јунајтед на крајот на сезоната ќе го откупшти тренер Ерик Тен Хаг, тврдат медиуми…