Дома Офсајд Видете како Роналдо ужива во Грција (фото)

Видете како Роналдо ужива во Грција (фото)

1

После настапот и испаѓањето од Светското првенство во Русија со португалската репрезентација, Кристиано Роналдо се одмара утешен во прегратката на неговата поубава половина, Георгина Родригез.

Младата и секспаилна Аргентинка на Инстаграм сподели две фотографии од нивниот одмор, кои наидоа на лавина од позитивни реакции и коментари од обожавателите.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Изненадувањето на денот: Џирона во натпревар со четири гола остана непоразена на „Ноу Камп“ (ВИДЕО)

Тимот на Џирона вечерва направи изненадување и остана непоразена на гостувањето кај Барсел…