Дома Луд Спорт (Видео) Постигнаа гол за 14 секунди, без да ја „почуствуваат“ топката!

(Видео) Постигнаа гол за 14 секунди, без да ја „почуствуваат“ топката!

0

Урнебесна сцена ни пристигнува од Естонија.

Имено, во натпреварот помеѓу Левадија и Паида домаќините стигнаа до водство во 14 секунда од натпреварот и тоа без никаков допир со топката, трагичар беше дефанзивецот Мартин Касе

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Луд Спорт

Проверете

Видео: ОТКРИЕНО – Еден од Хрватските хулигани во дербито е познат ММА борец!

Дамир Товариќ бил еден од хрватските хулигани кои учествуваа во нападот на Гробарите. 156 …