Дома Луд Спорт Видео: „Лудиот“ Хоакин и неговиот трик се апсолутен ХИТ!

Видео: „Лудиот“ Хоакин и неговиот трик се апсолутен ХИТ!

Интересно видео ни доаѓа од соблекувалната на Бетис, каде во главна улога е ветеранот Хоакин.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓Хоакин реши да се пошегува со помладиот колега и изведе „трик“ кој стана апсолутен хит на социјалните мрежи.

Погледнете каде „магионичарот“ Хоакин ги сокри двете „топки“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Масовна тепачка на дербито Зенит – Спартак🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Денес се играше …