Дома Фудбал Англија Бруно Фернандеш како некогаш Роналдо (ВИДЕО)

Бруно Фернандеш како некогаш Роналдо (ВИДЕО)

Бруно Фернандеш се покажа како одлично засилување за Манчестер Јунајтед.

Брза контра, добар центаршут и едноставна егзекуција…Фернандеш постигна сличен гол како некогаш Роналдо во дресот на Манчестер Јунајтед.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Фантастично деби: Мајсторски гол на Лука Јовиќ🎥

Лука Јовиќ пред неколку дена се врати во Ајнтрахт Франкфурт на позајмица од Реал Мадрид и …