Дома Македонски спорт Беше ли престрого исклучен Кузмановски? 🎥

Беше ли престрого исклучен Кузмановски? 🎥

На Македонија не и оди против Египет, меѓутоа мора да се каже дека во овој натпревар и судијките на овој меч погрешија на наша штета.

Токму во моментите кога изгледаше дека можеме да ја намалиме негативната и направивме една серија од 3:0. Црвен картон заработи Кузмановски.

Според нас престрого…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Лазаров го објави списокот ракометари за натпреварите против Данска

Новиот селектор на репрезентацијата на Македонија, Кире Лазаров го објави списокот на рако…