Дома Офсајд Атрактивна мажоретка откри: Спиев со половина тим на Бруклин – не ме интересираа играчи од клупата

Атрактивна мажоретка откри: Спиев со половина тим на Бруклин – не ме интересираа играчи од клупата

Поранешната мажоретка на Бруклин, атрактивната Џен Руфо деновива ја шокираше американската јавност со изјавата дека спиела со половина од кошаркарите на овој тим.

Како можоретка на Бруклин таа помина четири години и во нејзиниот договор и било забрането да има интимни односи со кошаркари, меѓутоа тоа таа не го почитувала. Сега кога веќе нема осработка објасни зошто го правела тоа.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


„Во нашиот договор стоеше дека не смееме да имаме контакт со кошаркарите, но мислам дека тие немаат таква ставка и можат да прават што сакаат. Не ни дозволуваат бидејќи мислат дека сексуалниот однос ни го одзема талентот, јас не мисла мтака. Можам да бидам талентирана и секусално активна“, смета танчерката.

Не откри со кои кошаркари била, но потенцираше дека не се играчи кои биле на клупата за резерви.

„Имав сексуални врски со неколку кошаркари додека танцував таму четири години. Нема да откривам имиња, меѓутоа тоа не беа играчи од клупата“, изјави Џен.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Атрактивната навивачка на Аргентина со „жешка“ фотографија ги поддржа „Гаучосите“ 📸

Eдна од најпознатите аргентински навивачки дефинитивно е Сузи Кортез која редовно ја следи…