Дома Офсајд Атрактивната навивачка на Аргентина со „жешка“ фотографија ги поддржа „Гаучосите“ 📸

Атрактивната навивачка на Аргентина со „жешка“ фотографија ги поддржа „Гаучосите“ 📸

Eдна од најпознатите аргентински навивачки дефинитивно е Сузи Кортез која редовно ја следи Аргентина и нејзиниот миленик, Лионел Меси.

Кортез често пати објавува провокативни фотографии, а сега објави фотографија на која е облчена во провокативна облека во боите на Аргентина.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Оваа фотографија доаѓа како поддршка за националниот тим на Аргентина кој го очекува полуфинале на Копа Америка против селекцијата на Канада.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Жареше и палеше во Катар, а сега со „жешка“ фотографија го најави и Европското првенство! 📸

Ивана Кнол, навивачката која дефинитивно беше една од оние која го обележаа Мундијалот во …