Дома Луд Спорт Англиска навивачка со еден потег ги засени ѕвездите во Катар🎥

Англиска навивачка со еден потег ги засени ѕвездите во Катар🎥

Англиската репрезентација на фантастичен начин го започна Светското првенство со победа над Иран од 6:2.

Меѓутоа, главна ѕвезда во Катар е една англиска навивачка која привлече поголемо внимание од англиските фудбалери.


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Имено, пред почетокот на мечот таа ја крена маицата и го покажа градите, па доби овации од останатите навивачи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Откриено кој е виновен за скандалот со секс звуците на ждребот од ЕП🎥

На вчерашниот ждреб за ЕП додека се извлекуваа репрезентациите на Србија, Швајцарија и Ита…