Дома Офсајд Ана Делија – заводлив атлетски темперамент од Порторико

Ана Делија – заводлив атлетски темперамент од Порторико


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Ана Делиа де Итурондо е сексапилна атлетичарка и фотомодел која активно се занимава и со бодибилдинг во рамки на IFBB.

Оваа секси Порториканка често е активна учесничка на професионалните натпревари од Меѓународната федерација за бодибилдинг и фитнес (IFBB), повремено се занимава и со глума, а знае понешто и за здрава исхрана.

Од 2011 до 2013 беше нејзиниот најплоден натпреварувачки период кога освои четири златни медали на разни натпреварувања и осум други награди.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Гринвуд сега чека бебе од девојката која ја тепаше?

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Додека фудб…