Дома Фудбал Останато Џабе го обвинивме: „Детето“ кое пуши цигара има – 36 години!

Џабе го обвинивме: „Детето“ кое пуши цигара има – 36 години!

Пред почетокот на пријателскиот натпревар помеѓу Фенербахче и Бурсаспор на трибините беше забележана навистина интересна ситуација.

Во текот на преносот камерите „уловија“ на изглед младо момче како пуши цигара. По оваа снимка следуваа бројни коментари на друштвените мрежи.

Многумина се чудеа како дете успеало воопшто да внесе цигари на стадионот, додека други бараа да се открие неговиот идентитет.

Иако навивачот на Брсаспор навистина изгледа како дете на снимката станува збор за возрасен човек кој има 36 години!

Детето кое седи покрај него е неговиот син.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Спрема ли Звезда „бомба“? Ивановиќ на ручек со Терзиќ! 📸

Иако се шпекулираше дека Бранислав Ивановиќ е пред враќање во Премиер лигата српските меди…