Дома Видео Чупиќ се налути во еден тајм-аут: Пи*ки едни, само доле шутирате! ?

Чупиќ се налути во еден тајм-аут: Пи*ки едни, само доле шутирате! ?

Вчера Вардар иако прикажа борба и се надигруваше со силниот Кјелце сепак на крајот црвено-црните изгубија со четири разлика, 29-33.

На еден од тајм-аутите Иван Чупиќ се налути на бековите и во таа ситуација им се обрати со зборовите: Пи*ки едни, само доле шутирате!


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Халанд се посрамоти: Од неколку метри промаши – празен гол! 🎥

Ерлинг Халанд во денешното градско дерби против Манчестер Јунајтед го имаше едно од најгол…