Дома Фудбал Останато ФОТО: Агуеро објави фотографија после незгодата со неговиот автомобил

ФОТО: Агуеро објави фотографија после незгодата со неговиот автомобил

0

Фудбалерот на Манчестер Сити, Серхио Агуеро денеска доживеа несреќа.

Несреќата се случи кога со својот „Ренџ Ровер“ одеше на тренинг, дошло до судир, а предниот дел на автомобилот е оштетен, што може да се види на сликата во прилогот.

За среќа, Агуеро помина без повреда, не имало потреба ниту за преглед, најнормално си заминал на тренингот на Сити и го обработил до крај без никакви проблеми.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Ангеловски: Резултатите потврдија дека оваа генерација е најдобра

Во последното квалификациско коло денес во Скопје го победивме Израел и оваа победа на Мак…