Дома Офсајд Фатени на дело: Атрактивната девојка на ѕвездата на Челзи го изневерила со Формула 1 возач!? 🎥

Фатени на дело: Атрактивната девојка на ѕвездата на Челзи го изневерила со Формула 1 возач!? 🎥


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Видео кое се појави на социјалните мрежи е причина за шпекулации за љубовна драма во која наводно се вклучени фудбалерот Жоао Феликс и Формула 1 возачот Ландо Норис.

На споменатото видео е девојката на Феликс која според информациите била на состанок со Ландо Норис. Видеото предизвика бурни реакции, но набрзо беше избришано.

Атрактивната Маги Коресиро, наводно имала афера со Норис, иако таа се уште е во врска со ѕвездата на Чеелзи.

Се напоменува дека Норис во овој момент нема љубовна партнерка, а последен пат во врска беше во 2022 година, барем колку што јавноста е запознаена.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Фудбалер на Бока осуден на 25 месеци затворска казна за претепување на својата девојка

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Колумбискиот фудбал…