Дома Топ вести ТОП 5 можни трансфери овој Јануари – Феликс веќе потпиша! 🎥

ТОП 5 можни трансфери овој Јануари – Феликс веќе потпиша! 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Oвој јануари веќе се случија неколку интересни трансфери, но до крајот би можеле да видиме и уште некој.

По кратката пауза по завршувањето на Светското првенство се враќа шоуто „Overtime with TJ“ на каналот на „BMG Sports“. Првото видео по Мундијалот е посветено на трансферите.

Феликс во меѓувреме веќе потпиша за Челзи, но погледнете кои се останатите најинтересни трансфери според „ТЈ“ кои можат да се случат до крајот на овој месец.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

Во Челзи на лето следи голема распродажба: На трансфер листата седум фудбалери

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Англискиот гигант Че…