Дома Тикет на денот Тикет на денот (сабота, 27.02.2021)

Тикет на денот (сабота, 27.02.2021)

Денешната понуда е фантастична, а ние сме тука за да ви помогнеме при изборот на натпревари за вашиот тикет. Ова е нашиот предлог тикет за денес со бесплатни типови.

Лајпциг – Менхенгладбах – 3+ @ 1.80 во Betwinner

Овде имаме дуел на два германски претставници во ЛШ, барем така е во моментов иако резултатите од првите натпревари не им одат во прилог. Лајпциг е во игра за титула во Бундеслигата, но и за титула во Купот. Менхегнладбах потфрли со резултатите во последно време, но сепак се уште имаат шанси за да изборат пласман во Европа и следната сезона. Овде очекуваме ефикасен натпревар и предлагаме 3+ со квота 1.80 во Betwinner.

Лидс – Астон Вила – 1 @ 2.25 во Bet365

Лидс во последниот натпревар изигра фантастично против Саутемптон и победи со високи 3-0, па тоа сметаме дека е доволен показател за почеток на една одлична серија. И покрај тоа што Астон Вила зад себе има добри резултати и супер пласман, Лидс важи за благ фаворит на овој натпревар кој без поголеми проблеми според нас би ја оправдал таа улога. Ние предлагаме 1 со квота 2.25 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.05

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
  • Тикет на денот (среда, 14.04.2021)

    Вечер ќе ги дознаеме уште двете екипи кои ќе патуваат во ½ финалето од ЛШ, а покрај тоа на…
  • Тикет на денот (вторник, 13.04.2021)

    Вечер ќе ги дознаеме имињата на двата полуфиналисти во ЛШ. На програмата се реванш дуелите…
  • Тикет на денот (12.04.2021)

    Вчера тикетот на денот ни беше добитен, а и денес имаме солидна понуда, па се надеваме дек…
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (среда, 14.04.2021)

Вечер ќе ги дознаеме уште двете екипи кои ќе патуваат во ½ финалето од ЛШ, а покрај тоа на…