Дома Тикет на денот Тикет на денот (недела, 28.02.2021)

Тикет на денот (недела, 28.02.2021)

Неделата е секогаш одличен ден за да се изигра тикет. Понудата е огромна, а ако се уште не се одлучиле што да типувате, ова е нашиот предлог тикет за вас.

Марсеј – Лион – ГГ3+ @ 2.15 во 1xBet

Дуел на две амбициозни екипи. Марсеј некако делува како да е во криза, па тоа им се одрази со пад на табелата и заостаток зад екипите кои ќе патуваат во Европа, но рано е да им се пресуди со оглед на тоа што има уште многу до крајот. Лион од друга страна конечно после подолг период е во трка за титула. Игра фантастично и сосема заслужено се наоѓаат на второто место. Овде очекуваме екстра ефикасен натпревар и предлагаме ГГ3+ со квота 2.15 во 1xBet.

Наполи – Беневенто – 1/1 @ 2.10 во Bet365

Наполи во последните пет натпревари запиша две победи и дури три порази, па тоа јасно укажува дека не е оној истиот тим од пред неколку години кога беше „рамо до рамо“ со најголемите клубови од Италија. Беневенто освен сигурен опстанок и не сака ништо друго, па очекуваме тие ниски амбиции да ги искористи Наполи и без поголеми проблеми да победи на овој натпревар. Наш предлог е 1/1 со квота 2.10 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.52

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
  • Тикет на денот (среда, 14.04.2021)

    Вечер ќе ги дознаеме уште двете екипи кои ќе патуваат во ½ финалето од ЛШ, а покрај тоа на…
  • Тикет на денот (вторник, 13.04.2021)

    Вечер ќе ги дознаеме имињата на двата полуфиналисти во ЛШ. На програмата се реванш дуелите…
  • Тикет на денот (12.04.2021)

    Вчера тикетот на денот ни беше добитен, а и денес имаме солидна понуда, па се надеваме дек…
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (среда, 14.04.2021)

Вечер ќе ги дознаеме уште двете екипи кои ќе патуваат во ½ финалето од ЛШ, а покрај тоа на…