Дома Фудбал Останато Спектакл во Белград: „Делиите“ ги пречекаа своите миленици 📸

Спектакл во Белград: „Делиите“ ги пречекаа своите миленици 📸

Звезда ја заврши европската епизода за оваа сезона, но ги освои симпатиите во двомечот со Милан каде што беа сосема рамноправни, на моменти и подобри.

Затоа навивачите им приредија спектакуларен пречек во Белград.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Ѓоковиќ со коментар за Суперлигата: Не може ли никој да игра освен тие 20 тима?

Основањето на Суперлигата го прокоментира и првиот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ. Ѓокови…