Дома Останати Скандал: Фудбалер објави порно снимка од девојката која е музичка ѕвезда!

Скандал: Фудбалер објави порно снимка од девојката која е музичка ѕвезда!

Членот на англиски Норвич, Уи-Јо Хванг беше исфрлен од репрезентацијата, а реагираше и полицијата и се најде во поголем проблем.

Имено, фудбалерот објавил порно видео од неговата девојка Хјомин која е музичка ѕвезда во Јужна Кореја. Таа е исклучително популарна во нејзината земја и ја следат скоро четири милиони луѓе на Инстаграм, па така ова е главна вест во Јужна Кореја.


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Поради скандалот репрезентативната кариера на Хванг е веројатно завршена, без разлика што зад себе има 60 настапи во репрезентативниот дрес и беше дел од тимот кој играше на Мундијалот во Катар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Ужас: ММА борец убиен на улиците во Белград!

Српскиот репрезентативец кој беше и освојувач на бронзен медал на Светското првенство во М…