Дома Фудбал Останато Се појави скандалозно видео од познатиот француски фудбалер!

Се појави скандалозно видео од познатиот француски фудбалер!

Некогаш големата ѕвезда на францискиот фудбал, Жереми Менез има бурен приватен живот.

Овој поранешен фудбалер на Монако, Рома, ПСЖ и Милан неодамна потпиша договор со Париз ФК, тим од втората француската лига, а до неодамна го носеше дресот на мексиканската Америка.

Таму не се наигра премногу. Констатно се зборуваше дека поради повреда не може да игра и клубот на крајот го отпушти.

„Додека наводно бил повреден Менез констатно се забавувал. На луѓето во клубот тоа не им се допадна и не сакаа повеќе да го плаќаат“, изјави извор за ТВ Нотас.

Мексиканските медиуми одлучија во целост да ја откријат позадината за отказот на Менез и дојдоа до снимка на која јасно се гледа каков живот водел Менез.

На снимката се гледа дека Менез ужива во друштво на лесни жени, алкохол и опојни средства.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Барселона следната сезона ќе игра во црни дресови (фото)

Специјализираниот сајт за фудбалски дресови „Footy Headlines“ тврди дека Барселона следнат…