Дома Фудбал Останато Роналдо со новата фризура разбуди носталгија кај навивачите на Манчестер Јунајтед (ФОТО)

Роналдо со новата фризура разбуди носталгија кај навивачите на Манчестер Јунајтед (ФОТО)

Кристиано Роналдо вчера на социјалните мрежи ја покажа неговата нова фризура.

Португалецот објави фотографија која собра многу лајкови што очигледно беше одобрување од фановите кои ги запраша дали ја одобруваат неговата промена.

Меѓутоа оваа фотографија сигурно разбуди и носталгија кај навивачите на Манчестер Јунајтед.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Казната нема да влијае: Де Брујн останува во Манчестер Сити!

Патрик де Костер, агент на ѕвездата на Манчестер Сити Кевин де Брујн ја коментираше евенту…