Дома Најава Празник за обложувачите: Coinbet24 со тројна понуда за денес која не смеете да ја пропуштите!

Празник за обложувачите: Coinbet24 со тројна понуда за денес која не смеете да ја пропуштите!

екстра тикет

Обложувалницата на Coinbet24 за многу брзо време станат бренд на обложувачкиот пазар, а благодарение на корисниците се издигна и на првото место на достапни онлајн обложувалници во Р. Македонија.

Комплетната македонска поддршка им ја олеснува работата на кладилничарите, па така без проблем ќе го најдете посакуваниот натпревар и тип. Освен тоа, корисничката поддршка им е и таа на македонски јазик, па доколку се соочувате со одредени потешкоти можете слободно да им пишете, а тие секогаш се расположени за решавање на вашиот проблем.


Финале: Кој до титула? Шпанија по четврти или Англија по прв пат!? ↓↓↓


Депозитот е во македонски денари и тоа најмалку 250 денари преку вашите дебитни и кредитни картички, а исплатата ви стигнува исто на нив за рекордно брзо време. Доколку сакате да уплатите сингл или комбо тикет, потребни ви се само 10 денари, а и тоа е голема прилика за големи добивки со мал ризик.

За денес имаме нешто специјално од нивна страна, а тоа е тројната понуда која верувам дека нема да ве остави рамнодушни и да не ја испробате оваа обложувалница.

  1. Обложување без ризик на натпреварот Аргентина – Хрватска
  2. 5 бесплатни вртења во казиното на Coinbet24
  3. Наградна игра во соработка со Кладење.мк

Накратко ќе се обидеме да ви ги објасниме нивните промоции кои важат само денес.

Обложување без ризик

Обложувањето без ризик го опфаќа натпреварот помеѓу Аргентина – Хрватска. Вие како корисник, без разлика дали сте нов или постоечки имате ексклузивна можност да го изиграте овој натпревар, а да не ризикувате. Поточно, доколку го изиграте овој натпревар на конечен исход за точно 500 денари со тип 1,Х,2 и ако го промашите парите ќе ви бидат вратени во целост. Значи со еден збор, ставате 500 денари на овој натпревар и ако погодите, парите се ваши, а ако промашите, влогот ви се враќа на вашата сметка.
Обложувај се без ризик во Coinbet24

5 беспатни вртења во казиното на Coinbet24

Со цел да се привлечат што повеќе корисници, Coinbet24 нуди 5 бесплатни вртења во нивното казино. Се што треба да направите е да се конектирате на Кладење.мк ТУКА и да креирате сметка во Coinbet24 ТУКА. Вашите 5 бесплатни вртења очекуваат на вас.
Регистрирај се и добиј 5 слободни вртења на Coinbet24

Наградна игра во соработка со Кладење.мк

Порталот за обложување, Кладење.мк на Фејсбук страницата (ВИДИ ТУКА) секојдневно организира наградна игра. Вашата задача е да го погодите точниот резултат на дадениот натпревар, а како награда ќе си добиете 500 денари бесплатни средства за обложување во Coinbet24.

Регистрирај се на Coinbet24

Ова се само неколку причини плус за да бидете дел од приказната наречена Coinbet24!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Најава

Проверете

Баерн – Лајпциг, најголема квота на свет 1,55 – Mozzart

Никаде на планетата нема да најдете поголеми квоти и на ПСЖ, Ајакс, Партизан, Бенфика, Лив…