Дома Останати Полицаец објавил слика од телото на Коби

Полицаец објавил слика од телото на Коби

Пред повеќе од еден месец се случи хеликоптерскиот пад во кој починаа легендарниот кошаркар Коби Брајант, неговата ќерка Џина и уште седум лица кои биле на екипажот, а таа информација го потресе целиот свет.

Медиумите постојано се обидуваат да стигнат до нови информации и некакви фотографии од местото на инцидентот, а очигледно еден од полицајците објавил една од фотографиите со телото на поранешниот кошаркар.

Поради таквиот потег, полицијата почнала истрага против неколку службеници, па се работи на случајот и откривање на полицаецот, кој го направил тоа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Австриски фудбалер тврди: Одлуката да признаам дека сум геј е најдобрата која сум ја донел

Енди Бренан во мај 2019 година стана првиот австриски фудбалер кој призна дека е геј. Овој…